Ako presťahovať predajňu

Ak sa chystáte presťahovať celú predajňu, pobočku, kanceláriu alebo firmu, určite sa oplatí spolupracovať s profesionálnou sťahovacou firmou.

Aby malo sťahovanie zmysel

Sťahovanie tak bude mať hlavu a pätu, prebehne hladko, rýchlo a efektívne. V tomto článku sa pozrieme, ako také sťahovanie predajne obvykle vyzerá. Ak sa sťahujete z Prešova, do Prešova alebo v rámci Prešova, kontaktujte nás telefonicky. Máme dlhoročné skúsenosti so sťahovaním väčšieho rozsahu, v poslednej dobe napr. aj vďaka kompletnému sťahovaniu celej našej firmy.

Na sťahovanie sa pripravte

Ako prvý krok sťahovania predajne alebo firmy je potrebné určiť termín sťahovania. Potom k vám prídeme pozrieť a dohodnúť všetky detaily. V spolupráci so sťahovákmi zbalíte podľa pripraveného plánu nábytok a všetko vybavenie predajne buď do vlastných krabíc, alebo do tých, ktoré vám zapožičiame. Všetky predmety budú označené popisnými štítkami pre ľahšiu orientáciu počas sťahovania aj pri následnom vybaľovaní. Demontáž nábytku a balenie IT techniky a iných citlivých zariadení po dohodne môžete nechať na sťahovacej firme. Je dôležité citlivé veci pri sťahovaní dobre ochrániť.

Sťahovanie v Prešove, nakladanie v plnom prúde
Sťahovanie v Prešove, nakladanie v plnom prúde

Príprava hotová, sťahovanie môže začať

Keď je kvalitná príprava, samotné sťahovanie je hračka. V daný deň dôjde sťahovacie auto (alebo viac áut) a krabice, prepravky a nábytok sa začne opatrne nakladať tak, aby sa pri prevoze nič nepoškodilo. Po príjazde na cieľové miesto sa všetko vyloží a odnesie na určené miesta. Potom je potrebné nábytok zmontovať, zapojiť IT techniku. Zapožičané krabice môžeme následne odviezť, vrátane použitého baliaceho materiálu. Sťahovanie máme vďaka skúsenostiam dobre skoordinované. Celá akcia by mala prebehnúť veľmi rýchlo, najlepšie počas jediného dňa (pokiaľ sa nesťahujú rozsiahle sklady a pod.).

Venujeme sa vám individuálne

Tento podrobný popis sťahovania je len všeobecný, vždy záleží na konkrétnej predajni a na tom, kam sa sťahujete, aké sú nové priestory a vaše plány v nich. Určite zapojíte do sťahovania aj vlastných ľudí, ale sťahovacia firma je zárukou, že sa nič nepoškodí (poistenie minimálne na 5 miliónov korún) a sťahovanie bude výborne zorganizované. My vám vopred poradíme, prenájímame dodávky alebo zabezpečujeme sťahovanie. S nami pôjde organizácia celej akcie ako po masle.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *