Sťahovanie do vlastného v Prešove

Sťahovanie z podnájmu do vlastného

Presťahovať sa prvýkrát do vlastného je nádherný pocit. Keď konečne dostaviate dom alebo dokončíte kúpu vlastného bytu, je to veľký dôvod na oslavu. Väčšinou sa ľudia sťahujú do svojho vlastného bytu z podnájmu alebo rovno od rodičov. Či už ste si zaobstarali rodinný dom alebo obyčajný byt v paneláku, čaká vás posledný krok – sťahovanie, radostné sťahovanie za slobodou. Už nemusíte platiť podnájom! Lenže, v prípade, že už v podnájme bývate dlho, máte určite byt plný vecí. Ako sa čo najlepšie presťahovať?

Základom je vymyslieť plán – do čoho baliť veci (niektoré firmy vám zadarmo požičajú krabice a prepravky), kedy sa presťahovať, kto vás bude sťahovať, aké veľké auto budete potrebovať a pod. S tým všetkým vám môže pomôcť napríklad sťahovací technik, ktorého k vám môže sťahovacia firma vyslať, aby ste sa dohodli na všetkých podstatných detailoch sťahovania zo súčasného nájmu do vášho nového hniezdočka.

Rýchlo, bezpečne a bez stresu so sťahovacou firmou

Najjednoduchším riešením je osloviť profesionálnu sťahovaciu firmu. Všeobecne možno povedať, že sa so sťahovacou firmou dohodnete na termíne a budete presťahovaní počas jediného dňa. Nie je to síce zadarmo, ale rovnako to nie je ani sťahovanie za pomoci kamarátov, keď musíte sami zháňať dodávku na prenájom alebo veľké auto s vozíkom, musíte sa prosiť svojim známym a pravdepodobne to ani nezvládnete počas jedného dňa. Naopak, so sťahovacou firmou máte istotu, že sa počas sťahovania nič nepoškodí, krabice aj nábytok vám pomôže presťahovať niekoľko silných chlapov a sťahovacie auto na mieru k vám príde v dohodnutú hodinu.

Sťahovanie Prešov Praha
Presťahujeme vás z Prešove do zhraničia (napríklad Praha) alebo späť

Sťahovanie nábytku, IT techniky aj ťažkých bremien

Možno máte v byte predmety, ktoré sa dosť zložito sťahujú. Pre skúsených sťahovákov by nemal byť problém presťahovať čokoľvek – piáno, šamotové kachle, manželskú posteľ, veľké skrine, práčku, chladničku a dokonca aj citlivú IT techniku. Ak to všetko budete sťahovať sami, pekne sa zapotíte a riskujete, že aj niečo nenávratne poškodíte (Ako ochrániť veci pri sťahovaní). Sťahováci sú o dosť skúsenejší a aj keby sa niečo, nedajbože, stalo, zvyčajne sú poistení minimálne do výšky takmer 200 000 eur.

Bezpečne a celkom lacno vás presťahuje naša sťahovacia firma Sťahovanie PO. Presťahujeme vás z Prešova, do Prešova, v rámci Prešova, celého Slovenska, EÚ alebo aj kamkoľvek do zahraničia, špecializujeme sa totiž aj na medzinárodné sťahovanie po celom svete. Máme bohaté skúsenosti, dôkazom čoho je veľa spokojných zákazníkov a nespočetne veľa kilometrov bez nehody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *