Prečo si prenajať dodávku?

Potrebujete dodávku, ale zároveň ju nepotrebujete na dlhodobé využitie? Nie je nič jednoduchšie, než si dodávku v Prešove požičať – napriek tomu sa veľa ľudí požičovniam vyhýba. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme všetky podstatné výhody, ktoré vám zapožičanie dodávky prinesie. Rozhodnutie bude na vás…

man loading packages

Výhody prenájmu dodávku v Prešove

  1. 1. Prenájom dodávky môže byť výrazne lacnejší ako obstaranie vlastného vozidla. Ak napríklad vyrážate raz ročne na dovolenku vo väčšom počte ľudí a po zvyšok roka by vám dodávka len stála v garáži, radšej si ju požičajte.
  1. 2. Obstarávacia cena kvalitného úžitkového vozidla nie je najnižšia a musíte si pripočítať aj náklady za priebežný servis. Alternatíva v podobe ojazdeného vozidla nie je dvakrát výhodná – v bazároch väčšinou natrafíte na dodávky, ktoré toho majú všeličo za sebou a je finančne náročné ich dať do poriadku.
  1. 3. Ak si prenajmete dodávku na dovolenku, výrazne tým znížite svoje cestovné náklady, a to nielen za pohonné hmoty, ale aj za mýto alebo trajekty. Navyše si užijete veľa zábavy – cestovať s väčšou skupinou ľudí býva veľmi zábavné.
  1. 4. Ak sa obrátite na menšiu požičovňu s dobrým menom (napr. požičovňa dodávok stahovaniepo.eu), dostanete k dispozícii zánovné a veľmi dobre vybavené auto, pri ktorom je riziko poruchy minimálne. A ak sa predsa len niečo prihodí, požičovňa vám poskytne náhradné vozidlo.
  1. 5. V požičovni si vyberiete presne ten typ dodávky, ktorý v danej chvíli potrebujete. Môže to byť dodávka pre 7 alebo 9 ľudí, valník… Pozrite sa na náš vozový park a posúďte sami.
  1. 6. Našli by sa aj ďalšie dôvody, prečo je výhodnejšie zavítať ku nám a požičať si dodávku. Čo napríklad taká ekológia? Keby si každý, kto potrebuje úžitkové vozidlo len na pár dní v roku, kúpil vlastnú dodávku, nebolo by to príliš ohľaduplné k životnému prostrediu. Zdieľanie vecí – a automobilov nevynímajúc – je trendy!

Tip na záver: Ak si chcete výhodne požičať spoľahlivú dodávku a máte radi osobný prístup ku vám ako ku zákazníkovi, obráťte sa na nás. Ďalšie informácie nájdete na www.stahovaniepo.eu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *