Prenajmite si dodávku!

Nevojde sa vám náklad do auta? Požičajte si dodávku!

Aj keď na Slovensku sa „kombíky“ tešia značnej obľube a veľkosť kufra je pre mnohých ľudí jedným z hlavných kritérií pri výbere auta, predsa sa často stane, že potrebujete previesť niečo väčšie, trebárs motorku, štvorkolku, nábytok, trampolínu a pod. Čo potom?

Samozrejme, môžete si objednať sťahovákov, ale nie každému toto riešenie vyhovuje, pretože sa hodia skôr na jednorazovú prepravu. Čo však v prípade, keď potrebujete prevážať viac vecí na viacero miest, chcete mať neobmedzený dohľad nad svojím nákladom a zaobchádzaním s ním, potrebujete auto na celý víkend alebo jednoducho len máte radi súkromie a nechcete dôležité veci zveriť niekomu inému?

Z týchto, aj z mnohých iných dôvodov môže byť perfektným riešením prenájom dodávky.

received 409431243457661
Prenájom dodávky na sťahovanie v Prešove

Výhodný prenájom dodávky

Prenájom dodávky tiež pomôže vykryť firemné potreby, napríklad, keď sa občas stane, že nemáte dosť vlastných áut alebo sa niektoré pokazilo, ale napriek tomu je nutné rozviesť tovar či obslúžiť zákazníkov.

Solídna firma prenajíma dodávky vo výbornom technickom stave, čisté a po všetkých stránkach pripravené, vrátane diaľničnej známky.

Naša firma vám ponúka dodávku, pripravenú na dané ročné obdobie, poistenú, čistú a v dobrom technickom stave. Vy si ju iba prevezmete, po využití ju vrátite (samozrejme čistú) a nemusíte sa inak o nič starať. A navyše, po dohode dokážeme vybaviť dodávku aj schodiskovou rudlou alebo sťahovacími pásmi.

Prečo si vybrať práve nás?

Máme bohaté skúsenosti a profesionálny personál s veľmi ľudským prístupom. Vyhnete sa všektým problémom, ktoré riešia začiatočníci v načom odvetví. Obhliadka je vždy bezplatná a nezáväzná, no a keď sa rozhodnete, že idete do toho s nami, vopred dohodnutá cena za prenájom dodávky sa určite nezmení. A čo tiež určite poteší – za sviatky, víkendy, schody a poschodia žiadne príplatky platiť nebudete.

Za našu spoločnosť hovorí množstvo spokojných zákazníkov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *